صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: [♔] Game of Thrones - فصل 2 / اپیزود 10 [پایان فصل]

موضوع ها
    151
    سپاس
    15,230

20,890سپاس شده در 4,899 پست
    نوشته های وبلاگ
    1

مدال های من

Hbo [♔] Game of Thrones - فصل 2 / اپیزود 10 [پایان فصل]

اطلاعات تکمیلی بزودی اضافه خواهند شد

.
    .

2. --

موضوع ها
    1
    سپاس
    39

222سپاس شده در 66 پست

پیش فرض پاسخ : [♔] Game of Thrones - فصل 2 / اپیزود 10 [پایان فصل]

نقل قول نوشته اصلی توسط smgh470 نمایش پست ها
    سلام.این اپیزود آخرروهم دیدم.نمیدونم چرا زیاد خوشم نیومد.اما نظرات من.
    1-این لنیسترهای منفور من چرا قدرشناس نیستن؟با اینکه ازایمپ متنفرم ولی باید سرتاپاشو طلا بگیرن که جنگو برای لنیستره درآورد ویه جورایی ناجی شد.میگم دلیل اینکه اینقدر با ایمپ بدن چیه؟چون حرومزادیه؟به نظرم راه ایمپ وبقیه ی لنیسترها کاملا ازهم جداست.
    2-الآن موندم جفری چرا هنوز شاهه با اون فرار خفت بارش از صحنه ی جنگ؟چطوری مردم اینو به عنوان شاه قبول میکنن؟وچرا تایوین این بچگه رو عزل نکرد وخودش ننشست رو تخت پادشاهی؟
    3-نمیدونم ولی حسم اینو بهم میگه که این تایرل ها ودر راسشون لوراس ومارجری به نظرم اهداف دیگری از اتحاد بالنیسترهاو ازدواج باجفری دارن؟شاید قصدشون نفوذ در لنیسترها وبعد براندازشون باشه.البته این یک حدسه شایدم غلط باشه.نظر شما در این مورد چیه؟
    4-فکر کنم حماقت تو ذات این استارک هاهست.یعنی چی این راب فقط به فکر خودشه.بچه جان فکر دیگرانم باش فکر خواهرات برادرات ومردمت.خوب جلوی اون هوس واموندت رو بگیر دیگه اعصاب همه رو خرد کردی.
    5-استنیس دلاورم که عقلشو داده به یک ساحره که معلوم نیست هدفش چیه واقعا.استنیس باید به خودش تکیه کنه نه به حرفای این موقرمز.امیدوارم فصل بعد شاهد این باشیم(هرچند امیدم کمه) :stanise is rising
    6-آخ که چقدر اون صحنه ای که تیون گریجوی رو ضایع کردن حال داد.خیلی خنده داربود همه داشتند دستش مینداختن باهورا گفتن.اما چندتاسوال؟یعنی این گریجوی با40.50تاسرباز وینترفیل رو گرفته بوده؟یعنی به اندازه ی 100تاسرباز تو وینترفیل نمونده بوده که جلویه تیون روبگیره؟از طرفی مگه بعد از فتح وینترفیل به دست تیون خودش نگفت که لرداستارک گفته وینترفیل با 500 نفر میتونه در مقابل10000نفرمقابله کنه پس چرا اینا نتونستن و با تیون مقابل حرومزاده ی اون یارو واینستادن؟
    7-این آریا ی عزیز دل من داره کجا میره؟اون یارو "والـار مـورگولـس" هم عجب آدم مرموز وباحالیه.امیدوارم کمک دست آریا برای همیشه بمونه.
    8-آخ مادرت بمیره برات برن.حالا چه جوری 2تابچه و 1 عقب مونده و1 زن خودشونو به نایت واچ برسونن؟خدایا نگهدار این عزیزان باش!!!
    9-این کالیسی هم بدجور اوضاع رو به نفع خودش تغییرداد.هر چند که ازش خوشم نمیاد ولی حالا میتونه یک سری توسرا دربیاره..به نظرشما هدف از نشون دادن کال دوروگو ومعنی ومفوم اون سکانس چی بود؟راستی به نظر شما اون جادوگره الکی نمرد.یعنی نتونست از خودش دفاع کنه؟فقط تو اون برج نامیران همین یک جادوگر بود؟این دوتراکی ها مگه به جز 1 نفرشون نمرده بودن پس چرا اینقدر آخرش زیاد بودن؟
    10-اما برسیم به موجودات مخوفمان.وایت واکرهای گوگولی مگولی.خیلی خوف بودن.اونها کجای این بازیند؟باید صبرکرد...راستی کسی میدونه اینا چه جوری به وجود اومدن .حرف حسابشون چیه؟وقتی صحنه ی ورودشون رو دیدم یاد the walking dead افتادم...وای خدا..
    در پایان به نظرم اپیزود فاینالش مثلا نسبت به the walking dead منو کمتر هیجانی کرد.تویthe walking deadآدمو بهتر گذاشت توی خماری هرچند این هم کم آدمو خمار نکرد.ولی در کل این فصل 2 زیاد به دلم ننشست نسبت به فصل 1.امیدوارم فصل 3 غوغا به پا کنه.ای خدا چی میشد الآن سریع یک سال میگذشت وما این همه تو خماری نمیموندیم.به امید فصل سوم طوفانی...
    1- تیریون حروم زاده نیستش فقط چون کتوله هست فکر میکنند مایع کسر شان شون هست، نمیدونند این چه مخیه.
    2- چون اگه تایوین اینکارو کنه ملت هم تایوین رو قبول نمیکندن، به این راحتیا نیستش که، افرادی که به جافری خدمت میکنند خیلی بیشتر از افرادیه که به تایوین خدمت میکنند، منظورم اینه که شاه اگه دستور بده کل 7 پادشاهی میفتند به جون لنیستر ها. مگه اینکه بلایی سرش بیارند که اونم بعیده، نوشه به هر حال.
    3- خیر فکر نکنم.
    4- این به کنار من فکر کنم فری ها خیلی شاکی شند و حمله کنند شمال فکرشو بکنید چه خر تو خری میشه.
    5- سرنوشت استنیس تقریبا خیلی چیز باحال و غیر منتظره ای هست، اما همچنین تو فیلم هستش. با اون ابهتش
    6- با 20 تا گرفته بود، نه وینترفل تقریبا خالی شده، اشتباه دیگه راب بود که نخواسته 500 نفرو اونجا بذاره. و اینکه اگرم میتونستند دفاع کنند گری جوی ها آدمای کثیفی هستند، سریع فروختنش. به خاطر جونشون.
    7- والا مورگوس رفتش به براووس، آریا هم دیر و زود به اونجا میره مطمئن باشید، از اونجور آدما نیست که به چیزایی که داره قانع باشه و این خوبه خودش به نوعی.
    8- قرار نیست به نایت واچ برن (؟) مگه اوشا نگفتش که وایت واکر ها و اینا اونجان ؟ فکر کنم گفت بریم جنوب اما مطمئنم شمال نمیرند. برن که اوضاع بدتر میشه میینند اونجا خالیه ... تازه واسه جان هم نگران میشند و فکر میکنند مرده
    9- در مورد کالیسی (چرا ازش خوشت نمیاد ؟ )، اون قسمت مربوط به برج نامیران رو وقت نکردم تو کتاب بخونم، اما شاید میخواستند با اینکار تحریکش کنند به نوعی، اول اینکه مثلا Iron Throne رو نشون دادن، تا اومد بهش دست بزنه و روش بشینه صدای اژها هاش در اومد و شاید مثلا میخواستن ببینند که تا چه حدی دوسشون داره.
    نه اونم کشکی نمرد، اگرم میتونست دفاع کنه بی فایدس، به هر حال آتش اژدها هستا، آتش معمولی نیستش. همون آتیشیه که وقتی با آب سرد شه Obsidian میشه، همون آتیشی که سنگ رو هم میتونه بسوزونه، یه جادوگر دقیقا چطوری جلوش میتونه دفاع کنه ؟!
    در مورد دوتراکی ها هم نمیدونم شاید زنده شدن بعدا هر چقدر سعی کردم بفهمم نشد.
    10- پست قبلیم (بالایی خودتون) رو بخونید بد نیستا، هدفشون فعلا معلوم نیست، 8 هزار سال پیشم اومدن معلوم نبود فقط هر کی سر راهشون میرسید رو میکشتند تا وایت شه.

در مورد اینکه چرا سم رو نکشت :

به نظرم شاید وقتی اون ترسو تو چهره سم دیده میخواسته اجازه بده که فرار کنه و بره به بقیه بگه که اینا دوباره بیدار شدند و با یه ارتش و قدرت خیلی بزرگ دارن میرن جنوب، اگه یادتون باشه اول فیلم دو نفری که سعی در جنگیدن کردن رو کشتند ولی کسی که ترسیده بود رو نه. که البته کسی باور نکرد و اونم اعدام شد.

یه چیز دیگه، وایت واکر همونیه که سوار اسب بود، اگه بقیشون جسد های متحرک هستند پس وایت هستند، آخه هر کسی که تو شمال کشته شه و جسدش بمونه (یا توسط یه وایت واکر کشته شه) بعد مدتی تبدیل به یه جسد متحرک یا Wight میشه.
    یه نیروی خاصی تو شمال هست، صد درصد.
    در این پست 2 کلمه به صورت خودکار جهت آسودگی کاربران به بخش مورد نظر لینک شده اند.

4. 2 کاربر از پست مفید Albis تشکر کرده اند .

5. --

موضوع ها
    152
    سپاس
    8,961

9,918سپاس شده در 2,007 پست

مدال های من

اون آخـرش کـه یـارو داشت به سم نگـاه میکـرد یه لحظـه فک کـردم داره به مـن نگـاه میکنـه .
    3-نمیدونم ولی حسم اینو بهم میگه که این تایرل ها ودر راسشون لوراس ومارجری به نظرم اهداف دیگری از اتحاد بالنیسترهاو ازدواج باجفری دارن؟شاید قصدشون نفوذ در لنیسترها وبعد براندازشون باشه.البته این یک حدسه شایدم غلط باشه.نظر شما در این مورد چیه؟
    آخـه خوب ایـن طایفـه [ ! ] چیزی هـم هستـن که بیـان لنیستـر هـا رو بگیـرن ؟!
    درسته لنیستـر ها رو سربـاز هـا و ارتش و از همـه مهم تـر شـاهِ داغـونی دارن امـا تایـرل هـا ؟! !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

7. 2 کاربر از پست مفید Jesse Pinkman تشکر کرده اند .

8. --

موضوع ها
    1
    سپاس
    39

222سپاس شده در 66 پست

الان یه تحقیقی کردم فهمیدم اصلا ماجرای فتح وینترفل فرق داره با چیزی که تو کتاب هست، سر رودریک با 2000 نفر حمله میکنه بعدا که وینترفل رو بگیره و اونجا کشته میشه، تنهایی اعدامش نمیکنند. نمیدونم واقعا چرا اینقدر دارن کتابو تغییر میدن

و اینکه اون گریجوی ها به تئون خیانت نمیکنند، نبایدم بکنند. خیانتو یکی دیگه میکنه که اینجا واسه اینکه گریجوی ها رو منفور تر نشون بده اون یارو کرد.

10. --

موضوع ها
    1
    سپاس
    39

222سپاس شده در 66 پست

یه توضیحی در مورد وینترفل بدم، البته این چیزی که تو کتاب هست نه چیزیه که تو فیلم اتفاق افتاد، پس اسپویل به حساب نمیاد.

ریک بولتون یکی از حرومزاده های اون بنرمنت راب، یعنی بولوتون های دردفورت بود که زمان برن، به جرم قتل زندانی شده بود. وقتی تئون میاد آزادش میکنه و اونم قول همکاری میده، از یه طرفی باباش نامه میزنه و میگه که برو وینترفل رو بگیر.
    از طرف دیگه ، سر رودریک با 2000 نفر از تمام خانواده های قسمت خورده به ند استارک به وینترفل حمله میکنه، و میخواد که با تئون مذاکره کنه، تئون 17 نفر داشته که بهش به شدت وفادار بودن (مثل فیلم نمیزنند تو سرش نه، اتفاقا تا آخرین لحظه دفاع میکنند ازش)
    رودریک به تئون میگه که اگه تسلیم بشند میذاره گریجوی ها برن، اما تئون رو میکشه به خاطر قتل برن استارک. (فکر میکردن مرده)
    تئون هم بعد از کلی حرف زدن و اینا دختر رودریک رو نشون میده که حلقه دار تور گردنش بوده و میخواستند دارش بزنند، پس بهش میگه که افرادشو عقب بکشه، وگرنه تا غروب خورشید اونو، طلوع خورشید بعدی یکی دیگه و همینطوری گروگان ها رو میکشتند.
    از اونطرف ریک بولتون با 200 نفر از دردموت به سمت رودریک میان، رودریک هم که میدونسته بولتون ها از بنرمنت های قسم خورده ند استارک هستند خوشحال میشه، ریک به سمت رودریک میاد و وقتی رودریک باهاش دست میده، دستشو از بازو قطع میکنه! و بعدش با 200 نفر حمله میکنند و 2000 نفر که به شدت غافلگیر شده بودند رو میکشند. (میگن تو جنگ تعداد مهم نیست، همینه ) خلاصه ریک و افرادش که فقط 30-40 نفرشون مردن میان جلوی دروازه ها، ریک از تئون میخواسته که یکی از فاحشه ها رو بهش بده، تئونم اینکارو میکنه اما ریک میگه "این یکی بوی ** سگ رو میده، اونی که با تو میخوابه رو بده". تئون میگه "چی ؟ من گفتم ..." که ریک محکم میزنه تو سرش، وقتی تئون بلند میشه میخواسته بگه که دروازه ها رو ببنید که دیر شده، ریک با افرادش میان تو و تمام گریجوی ها که داشتند میجنگیدن رو میکشند، سپس یکیشون استبل رو میسوزونه و آخرین چیزی که تئون میبینه اسبشه که داشته میمرده. بعدم کیسه میکشن سر تئون و مستر لویین که میاد جلو نیزه رو میکنند تو شیکمش و با اسب ازش رد میشند.

پس با چیزی که تو فیلم دیدم کلا فرق داره ماجرا.

12. 2 کاربر از پست مفید Albis تشکر کرده اند .

13. --

موضوع ها
    21
    سپاس
    5,045

1,619سپاس شده در 383 پست

مدال های من

این فصل هم خیلی خوب تموم شد در مقایسه با فصل قبل بجز 2 3 اپیزود اخر ضعیف تر بود صحنه ی تئون خیلی خنده دار بود جادوگره هم خیلی چرت مرد به فوت بچه اژدهایی بند بود ! ولی اژدهاها موقعی که دنریس داشت دنبالشن می گشت عجب جیغ هایی می کشیدن جیگر ادم کباب میشد !واکر ها رو هم خیلی خوب ساخته بودن اون فرماندهشون خیلی ابهت داشت !
    این کلیپ جالب رو هم ببینید یه عده نشستن با چند تا عروسک و توپ موزیک got رو اجرا کردن خیلی جالبه :

http://www.youtube.com/watch?feature...I&noredirect=1

15. --

سپاس
    5,216

161سپاس شده در 55 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Albis نمایش پست ها
    - قرار نیست به نایت واچ برن (؟) مگه اوشا نگفتش که وایت واکر ها و اینا اونجان ؟ فکر کنم گفت بریم جنوب اما مطمئنم شمال نمیرند. برن که اوضاع بدتر میشه میینند اونجا خالیه ... تازه واسه جان هم نگران میشند و فکر میکنند مرده
    ممنون بابت جوابات.چرا دیگه استاد اعظم گفت:"گرمترين لباست رو تنت کن.هرچقدر که مي توني با خودت غذا بردار و به سمت شمال برو به سمت ديوار پيش جان".هرچند اوشا مخالفت کرد ولی به نظرم استاد اعظم اونو متقاعد کرد که برن سمت دیوار.برانم چیزی درمخالفت با این موضوع نگفت.

در مورد کالیسی (چرا ازش خوشت نمیاد ؟ )
    دلیل تنفر از کالیسی متوهم بودن وپرادعا بودنشه.همش میگه مردم تو وستروس منتظر منن.آخه یکی نیست بگه کدوم مردم؟تو که چندین ساله تو وستروس نبودی از کجامیدونی مردم منتظر توئن؟

نه اونم کشکی نمرد، اگرم میتونست دفاع کنه بی فایدس، به هر حال آتش اژدها هستا، آتش معمولی نیستش. همون آتیشیه که وقتی با آب سرد شه Obsidian میشه، همون آتیشی که سنگ رو هم میتونه بسوزونه، یه جادوگر دقیقا چطوری جلوش میتونه دفاع کنه ؟!
    دیدیم که جادوگره میتونه درآن واحد چند جاباشه.به نظرمن نباید همونجور سیخ وایمیستاد.میتونست سه سوت تغییر جهت بده.

17. --

موضوع ها
    61
    سپاس
    1,335

2,248سپاس شده در 455 پست
    نوشته های وبلاگ
    5

مدال های من

من 306 روز دیگه نمیتونم صبر کنم !
    عجب گیری افتادیما !
    من توی این 306 روز باید چکار کنم خو ؟!

- - - -

خب میرسیم به اپیزودِ آخر !
    چقدر آدم کشته شد توی اپیزود !
    دلم برای تیریون خیلی سوخت اونموقع که زد زیر گریه . ! واقعا صحنه زیبایی بود !
    صحنه آخر واقعا زیبا بود ، صحنه آتیش گرفتن جادوگرِه هم قشنگ بود !
    سانسا چه خر کیفی شد ! همچنین مارجری ! به این میگن یک Happy Ending ِ خوب ؛ سانسا خر کیف شد ، سرسی خر کیف شد ، مارجری خر کیف شد ، برادرِ مارجری خر کیف شد ، خودِ جافری هم خر کیف شد ( اینطور که به نظر میرسه ! )

- - - -

یــاکن از آریا جدا شد واقعا صحنه زیبایی نبود ! دلم میخواست آریا با یاکن بره !
    اون پیرمرده هم مرد ، خیلی بد بود .
    دلم برای تیون سوخت ، رسیده بود به اوجِ سخنرانیش و سپس زارت ! ( خیلی خندیدم )
    در آخر هم جان اسنو واقعا زیبا عمل کرد ...

با تشکر !
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Valar Morghulis

19. 2 کاربر از پست مفید The Dictator تشکر کرده اند .

20. --

موضوع ها
    1
    سپاس
    39

222سپاس شده در 66 پست

به نظر خودم تنها کسانی که واسشون آینده درخشانی میبینم جان و آریا هستند. (دنی که معلومه آیندش، اگه همینطوری پیش بره یه حمله کنه جافری که کمه، وایت واکر هام جلوشو نمیگیرن

استنیس به نظرم آینده روشنی نمیبینم، به هر حال به یه زن تکیه کرده دیگه عاقبتش معلومه

تیریون هم تو موقعیت خیلی بدی گیر کرده، نمیدونه بمونه و بجنگه یا بره و کلا خانواده و امکانات و اینا رو ول کنه. (نه اینکه الان خیلی بهش اهمیت میدن)

ولی الان دقت کردم تیریونی که تو فصل 1 هیچکی بهش اهمیت نمیداد چطوری تو فصل 2 شد محبوب ترین کاراکتر بین طرفداران و تئون شد منفورترین. نمیدونم سیزن بعدی کی میشه ولی احتمالا منس (با اینکه بازیگرش معلوم نیست) یه آدم با ابهت و باهوش و خردمند باشه، بر خلاف اینکه میگن وحشیه. اگه باهوش نبود اونور دیوار زنده نمیموند اینهمه سال.

ولی کاش آریا بره براووس من این شهرو ببینم، خیلی دلم میخواد ببینم اصلا توش آدم زندگی میکنه یا نه هرکی از توش اومده قدرت عجیب غریبی داشته.

22. کاربر روبرو از پست مفید Albis تشکر کرده است .

23. --

موضوع ها
    130
    سپاس
    6,118

13,221سپاس شده در 3,839 پست

مدال های من

ولی احتمالا منس (با اینکه بازیگرش معلوم نیست) یه آدم با ابهت و باهوش و خردمند باشه، بر خلاف اینکه میگن وحشیه. اگه باهوش نبود اونور دیوار زنده نمیموند اینهمه سال.
    منس خودش از وحشی‌ها نیست اگر اشتباه نکنمپاز اینور دیوار رفته اونطرف پادشاه شده

25. 2 کاربر از پست مفید T. Brennan تشکر کرده اند .

26. --

موضوع ها
    1
    سپاس
    39

222سپاس شده در 66 پست

ویرایش توسط Albis : 06-07-2012 در ساعت 01:03 AM

28. 7 کاربر از پست مفید Albis تشکر کرده اند .

29. --

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

موضوع های مشابه

1. [♔] Game of Thrones - فصل 2 / اپیزود 9
    توسط Amir.m در انجمن فصل دوم
    پاسخ ها: 83
    آخرين نوشته: 06-01-2012, 05:07 PM
  2. [♔] Game of Thrones - فصل 2 / اپیزود 4
    توسط Amir.m در انجمن فصل دوم
    پاسخ ها: 26
    آخرين نوشته: 05-27-2012, 01:44 AM
  3. [♔] Game of Thrones - فصل 2 / اپیزود 5