صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: اسپویلرهای فصل پنجم - The Vampire Diaries

موضوع ها
    217
    سپاس
    5,819

9,029سپاس شده در 1,749 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

پیش فرض اسپویلرهای فصل پنجم - The Vampire Diaries

2. 7 کاربر از پست مفید .:polaris:. تشکر کرده اند .

3. --

موضوع ها
    217
    سپاس
    5,819

نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

پیش فرض پاسخ : اسپویلرهای فصل پنجم - The Vampire Diaries

کت گراهام: من هم از مرگ بانی شوکه شده است.

- ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم در فصل پنج چه اتفاقی بر سر روح بانی خواهد افتاد.

-کت گراهام:من خودم هنگامی که فهمیدم بانی دیگر زنده نیست بسیار شوکه شدم،من هم از آینده خبر ندارم و هیچ راهی برای فهمیدن آن وجود ندارد.

هنگامی که من فیلمنامه قسمت پایانی را خواندم و متوجه نحوه مرگ بانی شد،احساس کردم یک راه متفاوت را در پیش رو دارم. و آن قطعا یکی از بزرگترین لحظات فصل 4 بود.بانی هم اکنون یه عنوان یک روح با چالش بزرگتری با جادوگران در فصل پنج روبرو است و من هم بسیار مشتاق دیدن آن هستم.

کت گراهام ادامه میدهد :هم اکنون جولی سرگرم سریال جدید اصیل هاست و من نمی توانم حدس بزنم چه پیچ و خم هایی در انتظار شخصیت جدید بانی خواهد بود. او انسان بسیار خلاقی است و در روزهای آینده مطمئنا خبرهای هیجان انگیزی خواهیم شنید.

167107705--3778642258964372867.jpg

5. 4 کاربر از پست مفید .:polaris:. تشکر کرده اند .

6. --

موضوع ها
    217
    سپاس
    5,819

نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

"خاطرات یک خون آشام"
    هم اتاق شدن دیمین با جرمی گیلبرت!!!

163496437--2258122308646059045.jpg

هنوز خبرهای خاصی از فصل پنجم منتشر نشده است،اما هنگامی که ایان درآخر هفته گذشته در بیرمنگام انگلستان بود،یک خبر شوکه کننده را به هوادارانش داد: در فصل پنج او و جرمی هم اتاقی خواهند شد!!!

همانطوری که پیش از این نیز جولی پلک گفته بود حالا که دیمن توانست عشق نینا را بدست بیاورد،رفتار دیمن ممکن است تغییر کند و دیمن برای راضی نگه داشتن الینا هر کاری خواهد کرد و از آنجایی که امسال الینا به کالج خواهد رفت،پس دیمن یک مهمان جدید خواهد داشت و آن کسی نیست جز برادر الینا که او باید در نبود خواهرش از او مراقبت کند.

8. 6 کاربر از پست مفید .:polaris:. تشکر کرده اند .

9. --

موضوع ها
    72
    سپاس
    5,730

6,009سپاس شده در 1,733 پست

مدال های من

اسپویلر از فصل پنجم: آیا کارولاین در رابطه عشقی جدیدی قرار خواهد گرفت؟

تایلر و کارولاین ممکن است شاهد این موضوع باشند که کارولاین با مرد جدیدی آشنا شود!
    شما بزرگترین مثلث عشقی در خاطرات خون آشام را حتما می دانید.دختری که بین دو پسر گیر می افتد وعلاقه بین دو پسر تقسیم می شود که کدام باید با او باشند.....نه، این مثلث دیمن/النا/استفن نخواهد بود، بلکه مثلث کلاوس/کارولاین/تایلر خواهد بود!!

در اول فصل چهارم کارولاین و تایلر یک زوج خوشحال بودند( البته به جز اینکه بعد از 5 دقیقه تایلر تبدیل به کلاوس شد!، ولی کسی این را به خاطر نمی آورد.)، اما بعد از اینکه نقشه تایلر برای شکست کلاوس شکست خورد، او مجبور به فرار از شهر شد تا کشته نشود.
    بعد از آن کارولاین متوجه شد که روز به روز به کلاوس نزدیک تر می شود، بر خلاف این موضوع که کلاوس به کشتن و آزار و اذیت اطرافیان کارولاین ادامه داد.
    در آخر فصل، کلاوس گفت که در حال ترک شهر است( برای حضور در سریال The Originals )، و به کارولاین گفت که تایلر اجازه برگشت را دارد.

بنابراین با اینکه کلاوس، کارولاین را در حالی ترک کرد که کارولاسن را آخرین عشق خود خواهد دانست، آیا همه چیز عالی به نظر می رسد یا نه؟

به گزارش TV Guide در فصل 5 خاطرات خون آشام، کارولاین به کالج می رود و با شخص جدیدی آشنا می شود.با این حال، رابطه رمانتیک یا دوستی بین این دو نفر تحت تاثیر این موضوع قرار می گیرد که آن مرد نه تنها می داند که خون آشام ها در دنیای واقعی وجود دارند، بلکه از آنها نیز متنفر است.باه این ترتیب با این شایعه ها از سریال The Originals و رابطه جدید کارولاسن ، تایلر در کجای ماجرای فصل 5 قرار خواهد گرفت؟ نظری دارید؟

سریال خاطرات خون آشام پنج شنبه، 10 اکتبر پخش خواهد شد.

در این پست 3 کلمه به صورت خودکار جهت آسودگی کاربران به بخش مورد نظر لینک شده اند.

11. 6 کاربر از پست مفید Pink Lotus تشکر کرده اند .

12. --

موضوع ها
    217
    سپاس
    5,819

نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

حضور شخصیت جدید در فصل 5

ما می دانیم که یک پرش زمانی بین آخرین اپیزود فصل 4 و شروع فصل 5 خواهد بود.الینا و کارولاین به دانشگاه رفته اند و قطعا دوستان جدیدی پیدا خواند کرد.

"نادیا" یک دختر احساساتی و زیبا که در دهه 20 سالگی است،او کسی است که به خاطر ماموریتش دور زمین را سفر کرده است.به نظر می رسد که ما با یک خون آشام جدید روبرو خواهیم شد.

"مگان "دختری که بیش ازحد باهوش است و همیشه هوشنمدی بیش از حد در مواجهه با خون آشام ها باعث دردسر خواهد شد.

اما "تسا "شخصیتی است که ما قبلا یک بار او را در فلش بک ها دیده ایم ،در قسمت 3 حضور خواهد یافت.او ظاهری عجیب و غریب دارد ،چرا که یک دختر نجیب زاده است.

14. 5 کاربر از پست مفید .:polaris:. تشکر کرده اند .

15. --

موضوع ها
    108
    سپاس
    8,000

8,197سپاس شده در 2,440 پست

مدال های من

17. 5 کاربر از پست مفید jordison تشکر کرده اند .

18. --

موضوع ها
    72
    سپاس
    5,730

6,009سپاس شده در 1,733 پست

مدال های من

هر آنچه تا کنون از فصل پنجم می دانیم!!

با فیلم برداری خاطرات خون آشام در جورجیا، دوست داران سریال خاطرات خون آشام بیشتر از قبل مشتاق فصل پنجم هستند چرا که بعد از اپیزود پایانی فصل چهارم همین انتظار را هم باید داشت.اتفاقات و تغییرات زیادی در فاینال اتفاق افتاد که همه را در تعجب باقی گذاشت.چه کسی فکر می کرد که استفن یک همزاد به نام سایلاس دارد که اولین موجود شیطانی فناناپذیر دنیا است.
    یا کاترین به انسان و بانی به یک روح تبدیل و جرمی زنده می شود؟اتفاقات زیادی برای ساکنین میستیک فالز افتاده است که دوستداران سریال را به شدت منتظر فصل پنجم نگه داشته است.

بیایید با هم اسپویلرهایی را تا به حال از فصل پنجم شنیده ایم دوباره مرور کنیم:

بعد ازفارغ التحصیلی از دبیرستان، به کالج ویتمور روانه خواهند شد و بیایید واقع بین باشیم: درامای بیشتری را در انتظار داشته باشید.در همین زمان هست که با دو شخصیت جدید سریال آشنا می شویم.

اولین آنها کندریک سمپسون است که در نقش جسه بازی میکند و کارولاین و نینا با او در اولین بازدید خود از کالج ویتمور رو به رو می شوند.او از کارولاین بزرگتر است و به اوعلاقه مند می شود و یا شاید هم با اینکه خوشتیپ و دلرباست واز آنجا که او از خون آشام ها متنفر است،این اتفاق نیفتد.

دومین شخصیت مرد جدید، پروفسری خوشتیپ ولی نه چندان خوب است که در مورد میستیک فالز بیشتر از آنچه باید می داند.او به دنبال این است که انسانیت را گسترش دهد.

دو شخصیت جدید دیگر را نیز در اولین اپیزود می بینیم:

فاندا که در روسیه متولد شده است نیز در نقش نادیا از اروپا را بازی می کند که ربکا و مت را تا میستیک فالز دنبال می کند.نادیا مرموز و زیبا، با مت و ربکا فقط برای تفریح در باری در پراگو آشنا می شود.او همچنین خبرهایی بد از خانواده اوریجینال ها را به استفن خواهد داد.

نادیا کسی است که حاضر هست با هر کسی متحد شود و هر تاکتیکی را به کار برد، فقط برای اینکه به هدفش برسد.او برای رسیدن به آنچه می خواهد، می تواند در یک لحظه سنگ دل و بی رحم باشد و در لحظه ای دیگر خوش برخورد.اما ماموریتی که دارد و تنها بودن او در آن،باعث شده تا انسانیتی در او باقی نمانده باشد و نتواند با انسان ها رابطه برقرار کند.

و چهره جدید ما مگان، دختری باهوش که با جرمی در دبیرستان میستیک فالز و مراسم رقص دهه 1950 آشنا می شود.و همین هوش زیاد او باعث دردسرش می شود.

در این پست 2 کلمه به صورت خودکار جهت آسودگی کاربران به بخش مورد نظر لینک شده اند.

20. 7 کاربر از پست مفید Pink Lotus تشکر کرده اند .

21. --

موضوع ها
    217
    سپاس
    5,819

نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

نام قسمت اول از فصل پنجم مشخص شد.

tvd10-1992860694260858453.jpg

جولی پلک عنوان اولین قسمت از فصل جدید را فاش کرد که " I Know What You Did Last Summer." نام دارد.این عنوان این آگاهی را به ما می دهد که ما از گذراندن متفاوت تابستان شخصیت های مختلف با خبر خواهیم شد.زمانی که سریال در سوم اکتبر بر می گردد ما شاهد یک پرش زمانی خواهیم بود.نینا و کارولاین در دانشگاه به سر می برند و ما شاهد ماجرهای زوج جدیدمان دیمن و الینا خواهیم بود، استیفن همچنان زیر آب به سر می برد و کاترین را با مشکلات زندگی انسانی اش خواهیم دید و البته سایلاس همچنان در کمین است.

23. 7 کاربر از پست مفید .:polaris:. تشکر کرده اند .

24. --

موضوع ها
    126
    سپاس
    2,971

5,693سپاس شده در 1,602 پست

مدال های من

Season 5 Cast Promotional Photos - Paul Wesley

BSIG5njCIAIkscH large_595_slogo.jpg

26. 3 کاربر از پست مفید Princess Of Winter تشکر کرده اند .

27. --

موضوع ها
    217
    سپاس
    5,819

نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

29. 4 کاربر از پست مفید .:polaris:. تشکر کرده اند .

30. --

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

موضوع های مشابه

1. اسپویلرهای فصل پنجم - Breaking Bad
    توسط Vertigo در انجمن اسپویلرها
    پاسخ ها: 12
    آخرين نوشته: 09-15-2013, 10:44 AM
  2. [☠] The Vampire Diaries | حیف شد مرد ... کاش نمی مرد ؟!!
    توسط departedhunt در انجمن کاراکترها و بازیگران The Vampire Diaries
    پاسخ ها: 16
    آخرين نوشته: 07-23-2013, 03:38 PM
  3. اسپویلرهای فصل چهارم - The Vampire Diaries
    توسط T. Brennan در انجمن اسپویلرهای سریال The Vampire Diaries
    پاسخ ها: 63
    آخرين نوشته: 05-05-2013, 02:43 PM
  4. اسپویلرهای فصل سوم The Vampire Diaries
    توسط mahsaak در انجمن اسپویلرهای سریال The Vampire Diaries
    پاسخ ها: 343
    آخرين نوشته: 05-08-2012, 11:52 PM
  5. اسپویلرهای تاریخ گذشته فصل پنجم لاست